• Balıkesir’den Ayvalık Zeytinyağı
  • Balıkesir’den Ayvalık Zeytinyağı
  • Balıkesir’den Ayvalık Zeytinyağı
Balıkesir’den Ayvalık Zeytinyağı
Ürün Kodu : 1002       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Özgün Zeytin & Zeytinyağı
Burada Paylaşın !

KAPIDA ÖDEME : YOK

GÖNDERİM YERİ : BALIKESİR

FİRMA ADI : ÖZGÜN ZEYTİN

FİRMA TANITIM VİDEOSU : VİDEO

Balıkesir’den Ayvalık Naturel 1. Zeytinyağı

Oleik asit miktarı 0,3 - 0,4 dizyem arasında bulunmaktadır. Erken hasat edilen ve ağacın elle toplanan ilk meyvesinden üretilen, en düşük asitli zeytinyağıdır. Bu özelliğinden dolayı çok değerli bir klasmanda yer alır. Yalnızca salata ve kahvaltılarda kullanımı tavsiye edilir.


Uyarı ve kullanım koşulları Tüketim süresi,dolum tarihinden itibaren.kalitesini koruyarak 24 aydır. Güneş görmeyen,karanlık ve serin bir ortamda saklayınız. Hava ile uzun süreli temas etmesini engelleyiniz. yakınında sabun,dezenfektan veya bir kimyasal madde olmasına izin vermeyiniz,zeytinyağı kokuyu çok çabuk üzerine çeker ve yağ kalitesi bozulur.

Üreticimiz Balıkesir'de meşhur olan Özgün Zetin&Zeytinyağı, ürününü geleneksel yöntemlerle ve el yapımı olarak hiçbir katkı maddesi eklemeden sizlere yöresinden göndermektedir.

www.anadolukokusu.com bütün ürünlerini sizler için yerinden, yöresinden ve en iyi üreticisinden tedarik etmektedir. Anadolu Kokusu, stok üretim kalıbının dışına çıkarak sipariş üzerine özel olarak hala geleneksel yöntemlerle hazırlanan ürünleri sizlere, yerinden ve üreticisinden gönderim avantajı ile sunar. Anadolu Kokusu güvencesi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VE FIRSATLARDAN ÖNCE SİZ HABERDAR OLMAK İSTERMİSİNİZ?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.