Anadolukokusu.com Açıldı

Güvenirlik ve tam müşteri memnuniyeti için yola çıkan platformumuzda, Anadolu'nun tüm yörelerinin meşhur lezzetlerinin geleneksel ve yüksek kalitede üreten üreticilerinin ürünlerine ulaşmak artık çok kolay. Kolay üyelik ve güvenli alışveriş altyapısı sayesinde memleketin kokusunu sizlere sunuyoruz. Memleketinin meşhur lezzetlerini teminde sorun yaşayan tüketicilere %100 müşteri memnuniyeti ile sunan platformumuzda, ürünlerin yanında tanıtıcı videolar, tarifler ve açıklayıcı bilgilere ulaşmak mümkündür. 

Güzel Türkiye'mizin her ilinin meşhur ürünlerini sizin için araştırdık ve en iyi şekilde üretilen en lezzetlilerine sitemizde yer verdik. Araştırmalarımızda, Tarım İl müdürlükleri, Ticaret ve Sanayi Odaları gibi üst kuruluşlardan, yöre halkından ve üreticilerden bilgiler alarak sizin için en uygun, aradığınız kalitedeki gerçek memleket kokusunu, Anadolu Kokusunu sizlere sunduk. 

Alışverişlerinizin güvenliği için destek ekibimiz sizin için çalışmaya devam ediyor. Alışverişinizin her aşamasında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bunun için istediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz iletişim kanallarımız aşağıda sunulmuştur.

  • info@anadolukokusu.com
  • Whatsapp Destek Hattı : 0 532 39 262 39
  • Müşteri Destek Hattı : 0 850 307 87 05
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VE FIRSATLARDAN ÖNCE SİZ HABERDAR OLMAK İSTERMİSİNİZ?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.