• Edirne’den Fındıklı Lokum
Edirne’den Fındıklı Lokum
Ürün Kodu : 2213       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Osmanlı Şehzade
Burada Paylaşın !

GÖNDERİM YERİ : EDİRNE

FİRMA ADI : OSMANLI ŞEHZADE

Edirne'den Fındıklı Lokum

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi fındıklı lokumlarımız da özenle temin edilen yerli fındıklar ile eski usül el işçiliği ile üretilmektedir.

İçindekiler: Su, Nişasta, Şeker, Fındık, Limon Tuzu, Hindistan Cevizi. Ürünlerimizde sadece pancar şekeri kullanılmaktadır. Hindistan cevizli fındıklı lokum, Türk lokumu lakabının öncüsü olan fındıklı lokumlar, ilk akla gelen çeşittir. Osmanlı ve Türk mutfağından tutun birçok kültüre nam salmış lezzetiyle kendini öne çıkarmayı başarmıştır.

Muhafaza Şartları; Serin Ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Güneş Işığı İle Doğrudan Temasta Bırakmayınız.

Önemli Not; Lokumlarımızın Hiçbirinde Yapay Tadlandırıcı , Mısır Şurubu , Glikoz Şurubu , Domuz Jelatini Kullanılmamaktadır.

Türk Gıda Kodeksine Uygun Şartlarda Üretilmiştir.

Üreticimiz Edirne'de meşhur olan Osmanlı Şehzade, ürününü geleneksel yöntemlerle ve el yapımı olarak hiçbir katkı maddesi eklemeden sizlere yöresinden göndermektedir.

www.anadolukokusu.com bütün ürünlerini sizler için yerinden, yöresinden ve en iyi üreticisinden tedarik etmektedir. Anadolu Kokusu, stok üretim kalıbının dışına çıkarak sipariş üzerine özel olarak hala geleneksel yöntemlerle hazırlanan ürünleri sizlere, yerinden ve üreticisinden gönderim avantajı ile sunar. Anadolu Kokusu güvencesi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
EdirneLokumFındık
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VE FIRSATLARDAN ÖNCE SİZ HABERDAR OLMAK İSTERMİSİNİZ?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.