• KAYSERİ’DEN FERMENTE SUCUK
  • KAYSERİ’DEN FERMENTE SUCUK
  • KAYSERİ’DEN FERMENTE SUCUK
  • KAYSERİ’DEN FERMENTE SUCUK
KAYSERİ’DEN FERMENTE SUCUK
Ürün Kodu : 3801       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Peynir Mutfağı
Burada Paylaşın !

KAPIDA ÖDEME : YOK

GÖNDERİM YERİ : KAYSERİ

FİRMA ADI : PEYNİR MUTFAĞI

Kayseri’den Fermente sucuk

%100 Doğal, %100 Dana Eti. Kayseri sucuğunun diğer sucuklardan farkı özel kurutma işlemi ve renk aldırma işlemlerinden geçiriliyor olmasıdır.

Kurutma işlemi özelliği: Başka yerde olmayan Kayseri'ye has gündüzleri sıcak, geceleri, serin esen rüzgar sucuğun uygun şekilde kurumasını sağlar. Bu rüzgar tek yönden değil yıl boyunca her yönden esen rüzgardır.

Renk Alma Özelliği: Kayseri'deki yer altı sularında belirli oranda bulunan nitrat maddesi sayesinde sucuğun kendine has kırmızı rengi doğal olarak sağlanmaktadır. Sucukluk etler kıyma makinalarına girmeden önce bu su ile bolca yıkanır.

Üreticimiz Kayseri’de meşhur olan Peynir Mutfağı, ürününü geleneksel yöntemlerle ve el yapımı olarak sizlere yöresinden göndermektedir.

www.anadolukokusu.com bütün ürünlerini sizler için yerinden, yöresinden ve en iyi üreticisinden tedarik etmektedir. Anadolu Kokusu, stok üretim kalıbının dışına çıkarak sipariş üzerine özel olarak hala geleneksel yöntemlerle hazırlanan ürünleri sizlere, yerinden ve üreticisinden gönderim avantajı ile sunar. Anadolu Kokusu güvencesi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VE FIRSATLARDAN ÖNCE SİZ HABERDAR OLMAK İSTERMİSİNİZ?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.