Ülkemizin zengin mutfağında yer alan, gerek yemek gerekse atıştırmalıklar konusunda uzun süren araştırmalar neticesinde, her ilin meşhur ürünlerini sadece en iyi ve en kaliteli üreticiden, yerinden gelecek şekilde ilginize sunuyoruz.

Tarım il müdürlükleri, esnaf ve ticaret sanayi odaları, yöre halkı ile yapılan görüşmeler, yerinde incelemeler neticesinde belirlenen markalardan temin edilen Türk Gıda Kodeksine uygun koşullarda üretilen, kalite testlerinden geçmiş ürünleri tek platformda topladık. Sitemizde yer alan ürünlerden belirli aralıklarla rastgele seçilen örnekler, kalite testlerinden geçirilerek, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla sizlere sunulmaktadır.

Memleketin en çok özlenen yönü, Anadolu’nun Kokusu, anadolukokusu.com, güveli alışveriş ve yüksek kaliteli gurme ürünleriyle hizmetinizdedir.

Sitemizde yer alanürünler, siparişinize istinaden ürün içeriğine göre gerek soğuk zincir gerek dökülme ve bozulmaya karşı özel ambalajlarla, ürünün temin edildiği ilden adresinize gönderilmektedir. Alışverişinizin her aşamasında, öncesi ve sonrasında tüm iletişim kanallarımızla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

E-Bülten
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER VE FIRSATLARDAN ÖNCE SİZ HABERDAR OLMAK İSTERMİSİNİZ?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.